РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Соціальна сфера
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Дорпрофсож Південно-Західної залізниці

Історія дорожньої профспілкової організації починається з травня 1905 року, коли на нелегальних зборах на ст..Боярка було прийнято рішення про організацію Південно-Західної відділу спілки залізничників. І вже 6 листопада того ж року на ст..Жмеринка відбувся делегатський з’їзд робітників і службовців Південно-Західних залізниць на якому був прийнятий статут профспілки. У статуті була чітко сформульована мета профспілки – поліпшення економічного становища робітників і службовців. Актуальність цього питання, як основного завдання профспілки, пройшла випробування часом.

Сьогодні дорожня профспілкова організація залізничників і транспортних будівельників Південно-Західної залізниці об’єднує 522 первинних, 9 об’єднаних та 5 територіальних профспілкових організацій, на профобліку в яких перебувають 113494 членів профспілки. Серед них 95047 працюючих, 7771 учнів та студентів, 39704 жінок, 16601 молоді віком до 28 років.

До складу дорожнього комітету обрано 67 чол., в тому числі 17 жінок.

З метою удосконалення методів та форм роботи структурних підрозділів дорожньої профспілкової організації по захисту трудових, економічних прав та інтересів членів профспілки при Дорпрофсожі створено 8 професійних секцій.

Дорпрофсожем проводиться цілеспрямована робота по посиленню ролі колективних договорів у взаємовідносинах профспілкових комітетів з адміністрацією підприємств у вирішенні соціальних питань в трудових колективах. Для дорожнього комітету таким документом являється дорожній колективний договір, який завдяки активній співпраці з керівництвом залізниці щороку поповнюється додатковими пільгами і гарантіями для працівників. Тільки в минулому 2007 році на реалізацію пільг і гарантій, внесених в дорожній колективний договір і не передбачених законодавством, витрачено 120,1 млн.грн., що на 26,7% вище попереднього року і на 2,2% перевищує зріст заробітної плати.

В дорожньому колективному договорі починаючи з 2000 року для голів профспілкових комітетів незвільнених від основної роботи, а вони складають 86% від всіх голів профкомів, передбачена доплата за виконання обов’язків в інтересах трудового колективу до розмірів посадових окладів заступників керівників підрозділів.

Активну роботу по захисту прав та інтересів членів профспілки проводить створена у 1996 році правова інспекція праці Дорпрофсожу. За вимогами інспекції за цей час поновлено на роботі незаконно звільнених 87 працівників, скасовано 718 наказів про притягнення до відповідальності, повернуто незаконно утриманих, або недоплачених коштів працівникам на суму майже 10 млн.грн., захищені трудові права більше 70-ти тисяч працівників.

З метою реалізації концепції політики профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо роботи з молоддю з вересня 2004 року при Дорпрофсожі діє молодіжна рада.

Для посилення інформаційної роботи щодо діяльності дорожнього комітету в 1997 році створено прес-центр Дорпрофсожу. На сторінках дорожньої газети «Рабочее слово» випускається вісник «Дорпрофсожу ПЗЗ інформує».

В першу неділю серпня поточного року п’ятий рік поспіль відзначався День профспілки залізничників і транспортних будівельників України, започаткований за ініціативою Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці і підтриманий Радою профспілки і Дорпрофсожами залізниць.

Одним із важливих соціальних завдань дорожнього комітету профспілки є збереження та поліпшення стану здоров’я працівників і членів їх сімей. Тільки в дорожньому пансіонаті – дитячому оздоровчому таборі «Променистий» та медичному центрі реабілітації залізничників в м.Хмільник, путівки до яких виділяються профспілковими комітетами, щорічно оздоровлюється 8 тис. залізничників, в тому числі 2,5 тис.дітей.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05