РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
За червень місяць регіональна філія «Південно-Західна залізниця» відправила понад 2571,8 тис.тонн вантажів
   » гаряча новина

У внутрішньому сполученні минулого місяця регіональна філія «Південно – Західна залізниця» відправила 1669,94 тис. тонн: будівельних вантажів – 826,02 тис. тонн, промислової сировини – 275,20 тис. тонн, флюсів –103,14 тис. тонн, цементу... ...»
15 липня 2019 влас. інф.

Робоча поїздка директора регіональної філії Романа Веприцького у межах Київського вузла
   » гаряча новина

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ разом із фахівцями провідних служб та підрозділів 8 липня здійснили робочу поїздку у межах Київського вузла, під час якої ознайомився з ходом комплексних робіт, направлених на якісне оновлення структурних підрозділів.  ...»
11 липня 2019 влас. інф.

Щотижнева апаратна нарада: конкретно, впевнено, дієво
   » гаряча новина

Чергова апаратна нарада в режимі відеоконференції розпочалась з оголошення наказу про призначення на посаду начальника служби реформування та розвитку систем управління Віктора Костюшка. Як зазначив директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, таке призначення цілком відповідає вимогам часу і та відповідальність фахівця-залізничника.. ...»
10 липня 2019 влас. інф.

З початку 2019 р. на дільниці Дарниця – Гребінка регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксовано 38 випадків стороннього втручання в роботу філії.
   » гаряча новина

Зокрема, вісім випадків биття камінням вікон рухомого складу швидкісних поїздів «Інтерсіті +» та один випадок закиданням камінням рейкового автобусу сполученням Київ—Бориспіль, в результаті чого було розбито бокове скло кабіни машиністів.  ...»
10 липня 2019 влас. інф.

Робоча поїздка керівника столичної магістралі Романа Веприцького на важливі об’єкти філії
   » гаряча новина

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький 1 липня здійснив робочу поїздку до Фастівського моторвагонного депо, під час якої ознайомився з ходом комплексних робіт, направлених на якісне оновлення структурного підрозділу.  ...»
3 липня 2019 влас. інф.

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький чергову апаратну нараду у режимі відеоконференції
   » гаряча новина

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький чергову апаратну нараду у режимі відеоконференції розпочав з нагородження залізничників до Дня Конституції, наголосивши, що саме праця кожного є основою країни, залізниці, родини. ...»
2 липня 2019 влас. інф.

Почесне срібло у турнірі з міні-футболу до Дня Конституції України, що проходив у Львові, виборола команда столичної магістралі
   » гаряча новина Дев’ять кращих гравців команди з міні-футболу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» захищали честь столичної магістралі під час турніру у Львові, що проходив 26-27 червня до Дня Конституції України. Участь у змаганнях узяли команди шести регіональних філій та АТ «Укрзалізниця».  ...»
27 червня 2019 влас. інф.
ЗАПРОШУЄМО ДО ПОДОРОЖІ ДИТЯЧОЮ ЗАЛІЗНИЦЕЮ
   » гаряча новина

28 червня до Дня Конституції України у Сирецькому парку курсуватиме дідусь-паровоз ГР-336, який і започаткував рух поїздів дитячою залізницею 66 років тому.  ...»
27 червня 2019 влас. інф.

Шановні залізничники!
   » гаряча новина

Щиро вітаємо Вас з визначним державним святом - Днем Конституції України!  ...»
27 червня 2019 влас. інф.

На Південно-Західній залізниці відзначили День Конституції
   » гаряча новина

Напередодні Дня Конституції України керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорпрофсожу привітали залізничників. Численну групу кращих працівників структурних підрозділів столичної магістралі було запрошено до управління залізниці.  ...»
27 червня 2019 влас. інф.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05