РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЕкскурсія майбутніх залізничників

» гаряча новина  всі новини
22 жовтня 2018

Першокурсники Харківського професійного ліцею залізничного транспорту за ініціативи в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО, отримали чудову нагоду відвідати столичну магістраль.

Ліцеїстам надали можливість подивитися, як організований робочий процес апарата управління «Південно-Західної залізниці». Продемонстрували портретну галерею, яка розміщується між першим і третім поверхами центральних сходів управління Південно-Західної залізниці. Експозиція ілюструє історію розвитку столичної магістралі.
Та й найцікавіше їх чекало в Музеї історія Південно-Західної залізниці, де діти більше дізналися про історію залізниці, побачити цікаві експонати.

«Ця будівля вразила мене своєю красою і величчю іще на підході до неї. Коли ми проходили по великих коридорах, довгих переходах, красивих сходах все це нагадує, якусь казкову історію. Сподобався музей», - ділиться враженням Настя Міщенко, студентка першого курсу ліцею.
«Такі зустрічі не лише дають змогу отримати нові знання, а й мотивують молодь до вдосконалення своїх знань з обраної професії. Ми зацікавлені в тому, щоб випускники коледжів, ліцеїв, університетів залізничного транспорту поповнювали лави залізничників. Адже всі ми працюємо в одній команді ПАТ «Укрзалізниця», а нам так потрібна ініціативна молодь, яка добре знає чого хоче. До того ж я сам випускник цього училища і мені приємно, висловити подяку викладачам, за те, що вони дали змогу глибше зрозуміти зміст майбутньої професії», - коментує Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.

По завершенні екскурсії на дітей чекали невеличкі подарунки від регіональної філії.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05