РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПідвищення кваліфікації керівників

» гаряча новина  всі новини
26 жовтня 2018

За ініціативи в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО для керівних працівників управління регіональної філії з метою підвищення кваліфікації управлінців з 25 жовтня 2018 р. розпочалось професійне навчання.

У першій лекції радника Георгія ЕЙТУТІСА йшлось про бережливе виробництво, яке сьогодні впроваджується у більшості світових компаній, допомагає досягти результативності роботи на підприємствах, зокрема на залізничному транспорті.

Наразі бережливе виробництво - одна з найпопулярніших концепцій менеджменту, першоджерелом якої є «Виробнича система Тойота». Завдяки цій ідеї ефективність виробництва можливо підвищити набагато більше, якщо міняти не стільки технології, скільки ставлення працівників до своїх обов'язків.

Попереду на учасників чекає серія навчальних модулів, які допоможуть розвинути професійні компетентності управлінців, необхідні для роботи в умовах реформування галузі.

— Наразі триває навчання керівників служб та підрозділів столичної магістралі, — коментує в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, — яке розпочалося у жовтні і триватиме до червня. Адже реформи, що проходять в залізничній галузі, стосуються змін взагалі способу мислення наших залізничників. І саме керівники повинні донести ті зміни, що проходять на залізниці, до своїх підрозділів. Ми розпочали перше навчання з теми про бережливе виробництво. Цей метод повинен знати кожен керівник незалежно від посади, адже його основа полягає в боротьбі за ефективність виробництва для збільшення прибутку без додаткового ресурсу, і про це весь час акцентує увагу Голова та члени правління ПАТ «Укрзалізниці». А нам сьогодні це дуже необхідно. Бережливе виробництво – це повинна бути ключова реформа нашої філії.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05