РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗ нагоди професійного свята на Південно-Західній залізниці вшанували кращих працівників

» гаряча новина  всі новини
2 листопада 2018

Напередодні Дня залізничника в регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пройшли урочистості, які зібрали справжню еліту столичної магістралі – ветеранів залізниці, що вписали незабутні сторінки в її історію, та кращих працівників, які у наш час роблять значний внесок у розвиток підприємства.
Учасниками свята, яке цього року пройшло у Вінниці в Будинку офіцерів Міністерства оборони України, стали також делегації структурних підрозділів регіональної філії з усіх дирекцій залізничних перевезень, керівники дорожньої профспілки, представники місцевої влади, ділових кіл, профільних закладів освіти та науки, з якими залізниця підтримує партнерські стосунки.


В.о. директора регіональної філії Роман Веприцький передав трудовому колективу залізниці щиру вдячність від керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. Голови правління Євгена КРАВЦОВА за високі результати роботи по забезпеченню стабільного функціонування залізничного транспорту та національної економіки, за творчу ініціативу та високу відповідальність, за згуртованість та міцний залізничний характер.

Вітаючи колег, Роман Веприцький зазначив: «За минулий рік, командно працюючи на спільний результат, ми досягли значних результатів у системному наведенні порядку на залізниці, в реалізації новаторських ідей та амбітних задумів, у втіленні в життя проектів для людей – пересічних громадян та наших залізничників. Вірю в нашу подальшу єдність, якій під силу справитися з найскладнішими завданнями, вивести на новий рівень розвитку не лише столичну магістраль та залізничну галузь, але й національну економіку, нашу державу в цілому».
Роман Веприцький побажав залізничникам наснаги, впевненості у власних силах, добробуту в родинах і трудових колективах, мирного неба над головою, віри у краще майбутнє.

До привітань очільника регіональної філії приєднався і Голова Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці Орест Логошняк. Він наголосив на тому, що дорожня профспілка і надалі залишатиметься виразником і захисником інтересів залізничників, активним учасником оновлення залізниці, поліпшення умов праці та побуту її працівників.

За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в економічний та соціальний розвиток регіональної філії «Південно-Західна залізниця», якісне забезпечення перевезень пасажирів та вантажів, зразкове виконання службових обов’язків, творчу ініціативу в роботі та з нагоди професійного свята залізничників було нагороджено галузевими та дорожніми відзнаками, а також цінними подарунками. Частину нагород кращим працівникам безпосередньо на святі вручили особисто Роман Веприцький та Орест Логошняк.
Ще одним, творчим, дарунком до професійного свята залізничників став концерт за участю співочих і танцювальних талантів: Валерії Симулик - учасниці телешоу «Х-Фактор», «Україна має талант» та Євробачення, народної артистки України Катерини Бужинської та народного ансамблю танцю «Вінничанка». Їх виступи додали залізничникам гарного настрою і натхнення до подальшої плідної праці.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05