РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: Ми щодня реальними результатами доводимо свій професіоналізм та вірність узятим зобов’язанням

» гаряча новина  всі новини
6 листопада 2018

5 листопада в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду, на якій відмітив успішну роботу структурних підрозділів залізниці у ході реалізації важливих інфраструктурних і соціальних проектів і поставив нові завдання.

На початку наради керівник регіональної філії привітав колег з успішним завершенням будівництва інфраструктури швидкісного залізничного сполучення Київ – міжнародний аеропорт Бориспіль, яке згідно з узятими зобов’язаннями залізниця закінчила до професійного свята.

«Ми зробили те, що майже десятиліття вважалося неможливим, - підкреслив Роман Веприцький. – І довели, що ми професіонали, яким під силу найскладніші завдання, які завжди тримають своє слово і працюють на конкретний результат для людей».

За словами Романа Веприцького, найближчим часом за дорученням прем’єр-міністра України регіональна філія додатково побудує криту галерею, яка з’єднає залізничну платформу з входом в будівлю аеропорту – і унікальний за темпами будівництва об’єкт отримає логічне завершення.

Порадував високими показниками і озвучений на нараді звіт про експлуатаційну роботу залізниці у жовтні: щодобове навантаження склало 104,5% до плану, вивантаження – 105,4%, середньодобовий пробіг локомотива – 103,6%, дільнична швидкість – 103,3%, а технічна – 100,8% відповідно. Було прискорено обіг вантажного вагона, збільшено середню вагу вантажного поїзда, тощо.

«Це реальне свідчення нашої щоденної копіткої роботи, - зазначив Роман Веприцький, - коли ми з вами, працюючи як одна команда, піднімаємо тягу для вантажних та пасажирських перевезень, поліпшуємо умови праці залізничників і комфорт для пасажирів, посилюємо ремонтну базу й забезпечення - робимо те, що не робилося роками».

Однак, за словами керівника регіональної філії, залишається чимало питань, які ще потрібно вирішити, насамперед для поліпшення умов праці та виробничого побуту залізничників. Так, приймаючи звіт від дирекцій залізничних перевезень, Роман Веприцький поставив завдання до 10 грудня підготувати по кожному структурному підрозділу фотозвіти, які наочно продемонструють зроблене для людей, - оновлені роздягальні, санвузли, сушарні, душові й кімнати для приймання їжі, нову побутову техніку та меблі.

Традиційним питанням щотижневої наради був звіт ревізорського апарату про стан безпеки на Південно-Західній залізниці та результати проведених останнім часом перевірок структурних підрозділів. Увагу було акцентовано на неякісному проведенні комісійного огляду під’їзних колій на залізничних станціях та порушенні правил експлуатації вагонів, що негативно позначається на безпеці руху, та завданнях щодо усунення виявлених недоліків.

На апаратній нараді відбулася серйозна розмова про забезпечення залізничників спецодягом та спецвзуттям, зокрема зимовим. Наголос було зроблено на тому, що при оновленні спецодягу та спецвзуття працівники повинні здавати зношені, щоб унеможливити невикористання придбаного коштом залізниці; на необхідності вести позовну роботу щодо постачальників, які зривають терміни поставок; обов’язковому вхідному контролі якості одягу та взуття, які постачаються; на врахуванні зауважень до спецодягу та спецвзуття з боку залізничників.

Ішлося також про протидію випадкам розкрадання залізничного майна – запчастин та палива, виявити які допомогла небайдужість простих працівників та ревізорські перевірки, заходах жорсткого реагування на ці неприпустимі факти.

Щоб оновити керівну ланку, Роман Веприцький запропонував провести у структурних підрозділах магістралі кадровий підбір на вивільнені посади керівників. Головною вимогою до претендентів буде не лише бажання працювати, а й продумана програма дій щонайменше на сто перших днів.

«Нам потрібні висококваліфіковані, енергійні та відповідальні керівники, які мислять сучасно й перспективно, мають чіткий алгоритм дій на тій чи іншій посаді і готові до командної роботи. Така кадрова політика ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євгена Кравцова, така моя принципова позиція, і я її дотримуватимуть неухильно», - підсумував Роман Веприцький.

За результатами апаратної наради було визначено низку конкретних завдань керівникам структурних підрозділів, а також терміни їх виконання.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05