РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВсеукраїнська конференція студентів та молодих вчених

» гаряча новина  всі новини
21 листопада 2018

З метою підтримки молоді та взаємодії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Укрзалізниці з вищими навчальними закладами України в актовій залі управління філії пройшлаIXВсеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених«Логістичне управління та безпеки руху на транспорті.

Як зазначив у вітальному слові заступник голови організаційного комітету – радник директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Георгій ЕЙТУТІС, столична філія з особливою увагою ставиться до питань з підготовки молодих фахівців. І проведення такого заходу на теренах столичної філії є ще одним доказом зацікавленості керівництва у тісній співпраці з талановитою молоддю.Окресливши історичні віхи становлення українських залізниць, Георгій Дмитрович наголосив, що саме наша регіональна філія наразі за особистої підтримки в. о. голови правління Укрзалізниці Євгена КРАВЦОВА та в. о директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Укрзалізниці Романа ВЕПРИЦЬКОГО реалізує низку пілотних проектів, які покликані стати стартовим майданчиком для втілення науково-технічних ідей молодих вчених. Тож кращих з кращих запрошено до співпраці.

Також у рамках програми конференції виступив головний ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспорту столичної регіональної філіїСергій МАРУШЕВСЬКИЙ, означивши комплексні заходи з покращення безпеки на території залізниці. Серед них – облаштування нових, сучасних пішохідних переходів через колії на ст. Біла Церква, Ірпінь, Дарниця.Програма наукової зустрічі була дуже насиченою та корисною як у науковому, так і у практичному плані. На пленарному засіданні з доповідями виступили провідні науковці і практики транспортної галузі, зокрема директор інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля, зав. кафедри «Логістичне управління та безпека руху на транспорті», д.т.н., проф. Наталія ЧЕРНЕЦЬКА-БІЛЕЦЬКА, директор інституту залізничного транспорту ДУІТ, к.т.н., професор Надія БРАЙКОВСЬКА, завідувач кафедри «Тяговий рухомий склад залізниць ДУІТ, д.т.н., професор Віктор ТКАЧЕНКО, студенти кафедри. Усі вони зазначили важливість співпраці залізничних навчальних закладів з виробничими підрозділами філії, яка реалізує такі масштабні проекти, як будівництво залізничної гілки Київ-Пасажирський – МА «Бориспіль». А також за активної підтримки служби кадрової та соціальної політики філії надає змогу проходити практику й у подальшому працевлаштуватись у підрозділи, на яких втілюються сучасні технології.

По закінченнюконференції для всіх учасників булопроведено цікаву екскурсії до музею Південно-Західної залізниці.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05