РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВідбулося засідання президії Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниця

» гаряча новина  всі новини
25 квітня 2019

25 квітня 2019 р. відбулося засідання президії Дорожньої профспілкової організації Південно-Західна залізниця щодо ефективності роботи первинних профспілкових організацій.

У засіданні брали участь: директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, в. о. голови Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО та голови теркомів дирекції залізничних перевезень філії.
Перед залізничниками стояло завдання обговорити нагальні питання професійного життя галузі, а саме здійснення громадського контролю за дотримуванням законодавства про працю при організації обліку відпрацьованого часу та його оплаті та хід виконання програми щодо покращення умов праці працівників регіональної філії за перший квартал 2019 р. Поза цим було обговорено стан підготовки профспілкових організацій до літнього дитячого оздоровлення у дитячих закладах 2019 р.

На початку перед його учасниками виступив Роман Веприцький. Він, зокрема, звернув увагу залізничників на те, що адміністрація залізниці завжди готова до співпраці з профспілками. Керівник залізниці наголосив, що повинна бути спільна робота між теркомами та начальниками підрозділі на місцях для формування правильної соціальної та економічної політики, врегулювання трудових та економічних проблем.

— За півтора року ми з вами налагодили конструктивний діалог, — сказав Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. — Адміністрації філії та голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген КРАВЦОВ свої подальші дії бачать в поглибленні соціального діалогу між керівництвом і профспілками. Все це сприятиме вирішенню соціально-економічних проблем працівників філії. Наше з вами завдання працювати так, щоб люди, які трудяться на лінії, могли нам вірити. Давайте вирішувати всі болючі питання разом!

По закінченню засідання в. о. голови Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО вручив директору філії Роману Веприцькому електронний членський профспілковий квиток. «Прикметно, що сьогодні з'явилася нова форма мотивації профспілкового членства – соціальний профспілковий квиток. І це широкий спектр надання послуг. Обов’язково буду користуватися!», - сказав директор філії.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05