РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРегіональна філія привітала ветеранів з Днем перемоги

» гаряча новина  всі новини
8 травня 2019

На цьому тижні в Україні відзначають День пам'яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» тепло привітали ветеранів та учасників війни, яких на столичній магістралі понад тисяча.

Майже до кожного ветерана в гості відправилися представники залізниці, зокрема в управлінні філії маленьку делегацію очолила начальник служби кадрової та соціальної політики Наталя Груця.
Кожному було приділено максимум уваги, вислухали історії про ті страшні та важкі роки їх життя. Гості вручили ветеранам та їхнім дружинам невеличкі подарунки та грошові винагороди.

— У ці дні ми вшановуємо ветеранів, людей, які відвоювали для своїх нащадків найцінніше — можливість будувати мирне життя, — зазначив директор регіональної філії Роман Веприцький. — Ми схиляємо голови перед пам'яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини, які віддали своє життя за священну справу захисту рідної землі. Це свято для тих, хто залишився в живих, хто виборював для нас з вами право творити історію добра, поваги, миру і віри в Бога. А обов’язок нинішніх працівників залізниці – піклуватися про таких людей. Всі вони варті поваги і не лише за те, що пережили під час війни, а й за те, що успішно працювали на різних посадах на залізниці. Для них важливі слова підтримки і подяки.
Варто наголосити, що регіональна філія за сприяння голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова постійно підтримує своїх ветеранів – надає можливість оздоровитись у санаторіях, отримати належне медичне обслуговування тощо.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05