РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняМісто професій. Столична магістраль взяла участь у дитячому соціально-профорієнтаційному проекті

» гаряча новина  всі новини
13 травня 2019

Регіональна філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» 12 травня взяла участь у дитячому соціально-профорієнтаційному проекті «Місто професій». Мета заходу - дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. При вході кожна дитина отримувала паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу».
Служба кадрової та соціальної політики філії разом зі своїми партнерами Державним вищим навчальним закладом «Київський електромеханічний коледж та Київським вищим професійним училищем залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова розташувалися у парку імені Тараса Шевченка у м. Києві, де було представлено чотири локації по професіям залізничників: оператор дефектоскопного візка, електромонтер контактної мережі, касир квитковий, інженер з безпеки руху.
Викладачі, студенти та фахівці служби допомагали дітям визначитися із майбутньою професією. Вони провели майстер-клас, приміряли форменний одяг тощо. Цікавими для гостей були завдання, вікторини, а на маленьких відвідачів —розмальовки на залізничну тематику.
— Ми завжди беремо участь в таких заходах, які сприяють поляризації професії залізничника, — коментує Оксана КОЗЛЕНКО, заступник начальника служби кадрової та соціальної політики, — Попри велике різноманіття професій, які представленні сьогодні, від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, кравчиня тощо, діти з задоволенням знайомляться з професією залізничника. Для нас важливо, аби молодь обрала для подальшого свого трудового життя залізницю. Наразі цей захід приніс усім його учасникам та організаторам тільки гарні емоції та позитивний настрій.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05