РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада

» гаряча новина  всі новини
13 травня 2019

13 травня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів щотижневу апаратну нараду у режимі відео конференції з очільниками служб і керівниками дирекцій залізничних перевезень філії та виробничих підрозділів столичної магістралі.

На початку перед його учасниками виступив директор залізниці. Він подякував колективу служби відомчої воєнізованої охорони філії за успішну роботу: налагоджену систему контролю та досягнення значимих результатів роботи як у охороні вантажів, так і в попередженні крадіжок майна залізничної інфраструктури.

Потім традиційно було заслухано доповідь головного ревізора щодо аналізу стану безпеки руху по філії та результатів перевірок ревізорським апаратом структурних підрозділів залізниці. Доповідач наголосив на тому, що буде продовжено позапланові перевірки. Окрім цього службі локомотивного господарства розглянути акти перевірки виконання заходів щодо покращення стану безпеки руху в локомотивних депо Коростень (ТЧ-7) та Київ-Пасажирський (ТЧ-1). Керівникам служб та виробничих підрозділів запропоновано усунути наявні недоліки, забезпечивши виконання заходів щодо покращення стану безпеки руху.

Далі було заслухано звіт начальника служби перевезень. Він зазначив, що часткова втрата обсягів змушує шукати нові шляхи виконання завдань, які поставлені перед столичної магістраллю АТ «Укрзалізниця». Так, за тиждень повинна відбутися нарада з головними вантажоперевізниками регіональної філії, де будуть спільно шукали шляхи покращення взаємодії між залізничниками та відправниками вантажів. Поза цим дирекціям: Козятинській, Жмеринській, Коростенській варто попрацювати над питаннями альтеративного рухомого складу.

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Зокрема начальники ДН звернули увагу присутніх, на те, що вони впроваджують заходи програми покращення умов праці, які затверджені на 2019 рік. Директор філії дав доручення продовжувати роботи щодо зарежимлення території залізничної інфраструктури.

Р. Веприцький детально зупинився на забезпеченні навантажувальними ресурсами та ефективному їх використанні, перспективному плануванні роботи з навантаження; оперативному усуненні існуючих обмежень швидкості на окремих ділянках шляху; забезпеченні належних умов праці та виробничого побуту залізничників.

Начальник залізниці поставив завдання організувати та впровадити «Санітарний місяць» по регіональній філії для приміського рухомого складу. Дано доручення начальнику служби приміських перевезень організувати мийку всіх приміських електропоїздів, для цього забезпечити працівників необхідними засобами.

Під час наради обговорено ряд важливих питань щодо стану справ філії. Зокрема, йшлося про підготовку до відкриття Дитячої залізниці, де проходить капітальне оновлення інфраструктури та рухомого складу. Також начальник залізниці зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував увагу на першочергових завданнях.

— Працюємо, продовжуємо працювати, не збавляємо темп, — зазначив Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. — Ми змінили стереотипи, довівши, що можна не жалітися на проблеми, а просто працювати й досягати результатів. І прикладів, які яскраво демонструють готовність залізничників до змін й доводять, що наші зусилля не марні по всій регіональній філії достатньо. Пріоритетним завданням для всіх є безпека руху й люди, які працюють на залізниці. Ми працюємо задля оновлення, На це нас націлює керівництво АТ «Укрзалізниця», особисто голова правління Євген Кравцов. Мета – якісно новий рівень діяльності залізничної галузі, безпечні та якісні залізничні перевезення», - підкреслив Роман Веприцький.

За результатами апаратної наради було визначено низку конкретних завдань керівникам структурних підрозділів, а також терміни їх виконання.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05